STOWARZYSZENIE MARINA PORAJ

Ruszył nabór do szkółki żeglarskiej Marina Poraj Sailing Team

13 kwietnia 2022

Sekcja żeglarska Marina Poraj Sailing Team ogłasza nabór do szkółki żeglarskiej, której celem będzie zapoznanie dzieci z podstawami żeglarstwa oraz ich dalsze doskonalenie w grupach zaawansowanych i regatowych.

W czasie zajęć dzieci będą uczyć się samodzielnie prowadzić łódkę klasy Optimist oraz poprzez zabawę poznawać m.in.: budowę jachtu, podstawy meteorologii, prace bosmańskie, przepisy, teorię żeglowania oraz etykietę żeglarską.

Naszym głównym celem prowadzonej sekcji jest zarażanie pasją do żeglowania, budowanie relacji w grupie rówieśników, dobra zabawa oraz nauka samodzielności. Nasi trenerzy to doświadczeni profesjonaliści, dla których żeglarstwo to nie tylko praca, ale też wielka pasja.

GDZIE I KIEDY?

Zajęcia dla dzieci trwają cały rok. W okresie od maja do października odbywają się zajęcia teoretyczne oraz praktyczne na terenie Ośrodka Marina Poraj i wodach Zalewu Porajskiego (w roku szkolnym weekendy, wakacje w tygodniu). W okresie zimowym dzieci uczęszczają na zajęcia sportowe m.in. basen, ścianka wspinaczkowa.

DLA KOGO SĄ TE ZAJĘCIA?

Dla dzieci między 6 a 12 rokiem życia, które lubią sport i chciałyby nauczyć się żeglować, dobrze się przy tym bawiąc. W sekcji można żeglować przez wiele sezonów ciągle ucząc się nowych rzeczy. Dla tych którzy mają zacięcie sportowe i chcieliby brać udział w regatach istnieje możliwość awansu do grupy zaawansowanej lub regatowej.

Zapraszamy do zapisów:

www.facebook.com/MarinaPoraj

e-mail: kontakt@marinaporaj.org.pl

tel. 720 971 157 biuro (poniedziałek – piątek od 8:00 do 16:00)

 

Startujemy w maju!

Liczba miejsc ograniczona!

Wszystkie szczegóły na zebraniu organizacyjnym,

które odbędzie się  22 kwietnia 2022r. (piątek) o godz. 17:00.

 

Galeria

  • Powiększ zdjęcie