Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Regaty o Błękitną Wstęgę Poraja

Przejdź do - Regaty o Błękitną Wstęgę Poraja

Niestety małymi kroczkami zbliżamy się do zakończenia sezonu a tym samym do ostatnich w tym sezonie regat o "Błękitna Wstęgę Poraja". Zachęcamy do uczestnictwa w wyścigu i stawienia się na uroczyste opuszczenie bandery i podsumowanie sezonu żeglarskiego 2018 

19 września 2018


Wczorajszy piątek z Mariną!

Przejdź do - Wczorajszy piątek z Mariną!

Tak bawiliśmy się wczoraj w ramach "Aktywnych piątków nad Zalewem Porajskim" Zapraszamy już w najbliższy od 17:30 na animacje dla dzieci i zajęcia ruchowe dla dorosłych. Projekt został dofinansowany z Programu "Działaj Lokalnie" X Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Centrum Inicjatyw Lokalnych-ODL w Zawierciu i partnerską Gminę Poraj.

1 września 2018


Kurs żeglarski na stopień żeglarza jachtowego

Przejdź do - Kurs żeglarski na stopień żeglarza jachtowego

KURS ŻEGLARSKI NA STOPIEŃ ŻEGLARZA JACHTOWEGO
Szkoła Żeglarska MNXYachting, Yacht Klub Polski, Marina Poraj organizują kurs żeglasrki na stopień żeglarza jachtowego.

28 sierpnia 2018


Czytaj więcej o: Kurs żeglarski na stopień żeglarza jachtowego

"Aktywne piątki nad Zalewem Porajskim"

Przejdź do - "Aktywne piątki nad Zalewem Porajskim"

Kolejne "Aktywne piątki nad Zalewem Porajskim" za nami, czyli zajęcia sportowo-rekreacyjne dla dorosłych oraz zajęcia animacyjne dla najmłodszych. Bardzo się cieszymy, że każdy znalazł coś dla siebie i zachęcamy serdecznie do aktywnego spędzenia czasu z Mariną Poraj. Projekt został dofinansowany z Programu "Działaj Lokalnie" X Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Centrum Inicjatyw Lokalnych-ODL w Zawierciu i partnerską Gminę Poraj.

24 sierpnia 2018


Gorący III Zalew Biegaczy

Przejdź do - Gorący III Zalew Biegaczy

III Zalew Biegaczy oficjalnie dobiegł do mety. 12,5 lub 5 km po różnorodnej trasie, w niedzielnym upale, mieli do pokonania uczestnicy biegu dookoła Zalewu Porajskiego. Zawodników nie wystraszyła ani wysoka temperatura, duchota i brak wiatru, ani wymagająca i zróżnicowana nawierzchnia. Po przekroczeniu mety byliśmy świadkami wielu pozytywnych emocji, morza potu, a czasem nawet i łez szczęścia, ale przede wszystkim ogromnej radości z pokonania własnych słabości i przekroczenia granic wytrzymałości.

22 sierpnia 2018


Czytaj więcej o: Gorący III Zalew Biegaczy

Półkolonie żeglarskie za Nami!

Przejdź do - Półkolonie żeglarskie za Nami!

Lipiec prawie za nami, czyli półmetek wakacyjnych dni. Był to bowiem świetny czas, ponieważ pierwszy raz Stowarzyszenie Marina Poraj wraz z Klubem Żeglarskim "Korsarz" zorganizowała półkolonie żeglarskie nad Zalewem Porajskim.

28 lipca 2018


Czytaj więcej o: Półkolonie żeglarskie za Nami!

Aktywne piątki nad Zalewem Porajskim

Przejdź do - Aktywne piątki nad Zalewem Porajskim

Wczoraj (27.07.2018r.) działo się dużo na Marinie Poraj, zaczęły się "Aktywne piątki nad Zalewem Porajskim" czyli zajęcia sportowo-rekreacyjne dla dorosłych oraz zajęcia animacyjne dla najmłodszych. Bardzo się cieszymy, że każdy znalazł coś dla siebie i zachęcamy serdecznie do aktywnego spędzenia czasu z Mariną Poraj. 

28 lipca 2018


Czytaj więcej o: Aktywne piątki nad Zalewem Porajskim

Regaty o Puchar Prezydenta Częstochowy Krzysztofa Matyjaszczyka

Przejdź do - Regaty o Puchar Prezydenta Częstochowy Krzysztofa Matyjaszczyka

Zapraszamy serdecznie 18 sierpnia 2018r. start 10:00  na Regaty o Puchar Prezydenta Częstochowy Krzysztofa Matyjaszczyka, a wieczorem o godz. 19:00 zagra zespół DRAKE. 

23 lipca 2018