Nabór do Sekcji Żeglarskiej Marina Poraj Sailing Team

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
16 kwietnia 2021

Sekcja żeglarska Marina Poraj Sailing Team ogłasza nabór do grupy początkującej, której zadaniem będzie zapoznanie dzieci z podstawami żeglarstwa oraz ich dalsze doskonalenie w grupach zaawansowanych i regatowych.

W czasie zajęć dzieci będą uczyć się samodzielnie prowadzić łódkę klasy Optimist oraz poprzez zabawę poznawać m.in.: budowę jachtu, podstawy meteorologii, prace bosmańskie, przepisy, teorię żeglowania oraz etykietę żeglarską.

Naszym głównym celem prowadzonej sekcji jest zarażanie pasją do żeglowania, budowanie relacji w grupie rówieśników, dobra zabawa oraz nauka samodzielności. Nasi trenerzy to doświadczeni profesjonaliści, dla których żeglarstwo to nie tylko praca, ale też wielka pasja.

GDZIE I KIEDY?

Zajęcia dla dzieci trwają cały rok. W okresie od maja do października odbywają się zajęcia teoretyczne oraz praktyczne na terenie Ośrodka Marina Poraj i wodach Zalewu Porajskiego (w roku szkolnym weekendy, wakacje w tygodniu). W okresie zimowym dzieci uczęszczają na zajęcia sportowe m.in. basen, ścianka wspinaczkowa.

 

DLA KOGO SĄ TE ZAJĘCIA?
Dla dzieci między 6 a 12 rokiem życia, które lubią sport i chciałyby nauczyć się żeglować, dobrze się przy tym bawiąc. W sekcji można żeglować przez wiele sezonów ciągle ucząc się nowych rzeczy. Dla tych którzy mają zacięcie sportowe i chcieliby brać udział w regatach istnieje możliwość awansu do grupy zaawansowanej lub regatowej.

Zapraszamy do zapisów:

www.facebook.com/MarinaPoraj

e-mail: kontakt@marinaporaj.org.pl

tel. 720 795 207 biuro (poniedziałek – piątek od 8:00 do 16:00)

tel. 509 650 631 (poniedziałek – piątek po godz. 16:00)

 

Startujemy w maju!

Liczba miejsc ograniczona!

Wszystkie szczegóły podamy na zebraniu organizacyjnym, które odbędzie się po zamknięciu listy uczestników.

 

Galeria

  • Powiększ zdjęcie